Hakkımızda

SANICA ISI SAN. A.Ş, 2010 yılında İstanbul Beylikdüzü ’nde sıhhi tesisat boruları olarak bilinen üst yapı grubu üretimine başladı. Aynı yıl içerisinde atık su borularından PVC, PP ve 3 katmanlı sessiz boru olan SİLENZİO üretimine de girdi.

2011 yılında Türkiye’nin doğu bölgesinde bulunan Elazığ şehrinde, nakliyesi büyük maliyetler tutan kanalizasyon, içme suyu ve doğalgaz boruları (KORUGE, PE100, PE80) ile beraber PVC atık su boru ve ek parçaları üretimi için yatırım planlandı. Ekim 2011 tarihinden itibaren yapılan yatırımla üretime başladı. Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren Sanica Boru, Dünya standartlarındaki laboratuvarlarımızda yapılan çalışmalar neticesinde kendine özgü patentler alındı ve 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’de üretilen en geniş ürün yelpazesine ulaştı.

Elazig Fabrika

Tesislerimiz

İstanbul Kavaklı Tesisleri

Toplam 20.000 metrekare alana kurulu tesis İstanbul, Beyliküzü ilçesi, Kavaklı mahallesinde yer almaktadır. Toplam kapalı alan 15.000 metrekare.

Elazığ Tesisleri

2011 yılında faaliyete geçen tesis, toplam 170.000 metrekare alana kuruludur. Halen 60.000 metrekare alanda üretimi sürdürmektedir.

İstanbul Avcılar Tesisleri

Avcılar boru üretim tesislerimiz toplam 13.000 metrekare kapalı alana kuruludur. Bunun 5.000 metrekaresi kapalı alandan oluşmaktadır.

Sanica altyapı ve üstyapı ürün grupları ile ilgili bilgi almak için satış ve pazarlama ekibimize iletişim formumuzu kullanarak erişebilirsiniz.