İş
İlanları

Sanica Boru iş ilanlarını kariyer.net web sitesindeki sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sanica İnsan Kaynakları politikaları, grubumuzun değerlerini tüm işleyişinde yansıtacak şekilde oluşturulmuştur.

Sanica İK Uygulamaları

Sanica İnsan Kaynakları olarak, İK uygulamalarımızı gerçekleştirirken bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımızla birlikte nitelikli hizmet anlayışı sunmayı, akılcı çözümler üretmeyi önemsiyoruz. Performans ve verimliliği ön planda tutmayı hedefliyoruz.

Sanica
İş Başvurusu Süreci

Grubumuzda açık pozisyonlarda Kariyer Net üzerinden ilan verilmekte ve başvurular Kariyer Net üzerinden KVKK şartlarına uygun olarak alınmaktadır.

Sanica
İşe Alım Süreci

Yeni çalışanların şirkete kazandırılması sürecinde; görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yetkinlikleriyle Grubumuzu temsil edebilecek, katma değeri yüksek, eğitim almış, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın adaylar mülakata davet edilirler.

Kariyer
Yönetimi

Grubumuzda üretim politikalarımıza göre performansını sürekli yükselten, çalışmalarıyla katma değer yaratan ve daima en iyisine odaklanan çalışanlarımız, Sanica kariyerinde en üst noktalara kadar yükselme imkânına sahip olurlar.

Performans
Sistemi

Tüm çalışanlarımız, performansa tabidirler. Hedeflerin, sonuçların objektif olarak değerlendirildiği bu uygulama senede 1 kez değerlendirilmektedir.

Eğitim ve
Gelişim

Sanica Ailesi’ne katılan çalışanlarımıza, çalışma hayatlarına katkı sağlamak üzere İSG eğitim programı düzenlenmektedir.

Ücretlendirme
İlkeleri

Ücretlendirme, temel olarak performansa ve yetkinlik değerlemelerine dayalıdır. Bu çerçevede Ücret artışları, yılda bir kez gerçekleştirilir.

Sosyal
Haklar

Tüm çalışanlarımız SGK güvencesi kapsamındadır. Grup çalışanlarımız için servis imkânı bulunmaktadır. Servis imkanından yararlanamayan çalışanlarımızın aylık toplu taşıma ücretleri karşılanmaktadır.

İzin
Uygulaması

Çalışanlarımız için,

  • 1 yıldan 5 yıla kadar 14 iş günü,
  • 6 yıldan 14 yıla kadar 20 iş günü,
  • 15 yıl ve daha fazlası 26 iş günü izin uygulanır, diğer izinler için İş Yasası hükümleri geçerlidir.